Wykaz Pedagogów

Adamczyk Hanna - księgowa - 1986-2002
Aleksiejuk Elena - akompaniator - 2011-2013
Anczykowska -Wysocka Wiesława - kształcenie Słuchu - 1980-1985 1994-1997
Artykiewicz Dorota - akompaniator - 1985-1989
Baduszkowa Danuta - Dyrektor,reż.aktorskie etiudy muzyczne - 1966-1978
Bandera Sabina - zespół wokalny - 2006-2012
Baranowski Józef - BHP - 1986-1987
Baron Alicja - śpiew - 1999-2011
Barska Adriana - Kształcenie Słuchu,zespół wokalny - 1994-2004
Bartkowiak Halina - śpiew - 1986-1987
Bartoszyńska -Kaczanowska Anna - śpiew - 1985-2004
Bączyk Waldemar - śpiew - 2011-
Bąk Stefania - śpiew - 1986-1991
Benedyka Marian - akompaniator - 2009
Bester Maria - - przed86
Bester Zenon - szermierka sceniczna - 1987-1991
Bieg -Piaseczna Aleksandra - akompaniator ,nauczyciel fortepianu - 1992-1999
Bista Henryk - aktorska, wiersz,proza ,dykcja,warsztat - 1966-1988
Blumenfeld Andrzej - Gra aktorska -
Bogacka Joanna - zadania aktorskie - - 1992 -2005
Bogdański Zbigniew - wiersz, gra aktorska,warsztat - przed 86
Borowska Gasik Maria - śpiew -
Brajner Małgorzata - gra aktorska - 1998-2007
Buczek Beata - j.angielski - 1991-1992
Bujak Andrzej - taniec klasyczny - -2015
Bunsch Ali - kostiumologia -
Bzdyl Leszek - pantomima - 1993-1996
Bzdyl Leszek - - 1993-1997
Charczenko Wiktor - studio baletowe -
Chojka Joanna - historia teatru - 1992-1993
Chojnacki B utanecznienie -
Chojnacki Bogdan - plastyka ruchu ,taniec -
Chrapkiewicz Grzegorz - zadania aktorsie,piosenka aktorska - 1986-2011
Ciechowicz Jan - historia teatru -
Cimaszewski Tadeusz - pedagog śpiewu - 1986-1989
Czaplarska Cimaszewska Krystyna - śpiew - 1988-1989
Czarkowska Barbara - akompaniator - 1988 -1982
Czarnecki Tomasz - zadania aktorsie,piosenka aktorska,proza -
Czepielówna- Schiller Zofia - pedagog śpiewu - 1966-1997
Czerny -Woynowska Anna - akompaniator -
Czosnowska Bogusława - gra aktorska -
Damulewicz Barbara - dykcja -
Daniec Witold - plastyka ruchu -
Dąbkowski Jakub - szermierka - 1992-1996
Dąbrowski Stanisław - -
Deregowska Aniela - język angielski -
Dubrzyńska Hanna - nauka o polityce - 1988-1989
Dunin - Wasowicz Danuta - step - 1978
Dutkiewicz Tomasz - - 1992-1993
Dyluś Luiza - akompaniator -
Ekiert Urszula - akompaniator - 1983-2000
Elumelfend A - zajęcia aktorskie -
Fedus Justyna - akompaniator - 2006-2008
Fedyk Monika - śpiew -
Figas Józef - śpiew - 1990-1994
Filler Witold - historia teatru -
Fogiel Tomasz - zadania aktorskie ,wiersz, charklteryzacja -
Fogiel Waldemar - utanecznienie - 1971-1976
Fonfara Piotr - kształcenie słuchu - 1985-1987
Galikowska -Gajewska Anna - rytmika - 2003-2010
Gałkowska Prusek Gizela - pedagog spiewu - 1986-1987
Gałuszyńska Elzbieta - śpiew -
Gleinert Renata - akompaniator - 1989-1990
Goetel Elzbieta - dykcja -
Goetel Elżbieta - zadania aktorskie -
Gola -Sapleta Patrycja - śpiew jazzowy - 2010-
Golc Janusz - zadania aktorskie -
Gończ Barbara - akompaniator -
Gordon Krzysztof - zadania aktorskie -
Gorzkowska Barbara - kształcenie słuchu ,zasady muzyki - 1966-70/73
Gosławska Renata - zespół wokalny - 2012-
Górecki Leon - pantomima -
Gruza Jerzy - dyrektor -
Gulbierz Piotr - gra aktorska - 1994-1999
Gwiazdowski Tadeusz - zadania aktorskie -
Hass Marek - dyrektor - 1980-1982
Hebanowski Stanisław - Historia teratru i dramatu -
Honckiewicz Maja - akompaniator - 1989-1990
Igar Stanisław - zadania aktorskiewiersz,proza,dykcja - 1966-1970/73?
Ingesleben Krystyna - pedagog śpiewu - 1966-70/73
Iżyłowski Stefan - - 1982-1983
Jacak Kazimierz - pedagog -choreograf -
Janikowska -Hołowieńko Dorota - śpiew - 1996-2005
Janukowicz -Pobłocka Zofia - śpiew - 1966-70/73
Jaworska Izabela - akompaniator - 1984-
Jeziorańska Helena - śpiew -
Jędrzejewska Ewa - akompaniator -
Jędrzejewska Ewa - akompaniator - 1986-1987
Jędrzejewska Musiał Ewa - wiersz,sceny klasyczne,piosenka aktorska - 1992- 1998
Jędrzyńska Jagna - śpiew - 1994-1995
Kaczanowski Marek - śpiew,dyrektor - 1996-
Kaczyńska Teresa - wiersz,proza - Przed 86
Kaleta Michał - akompaniator - 1991-
Kalka Katarzyna - śpiew - 1989-1990
Kamień Adam - zadania aktorskie - 1989-1990
Kamińska Barbara - dykcja - 1989 1992 - 00
Kamińska Marzena - rytmika - 2010-2010
Kamiński Zygmunt - choreograf,utanecznienie - 1966-70/73
Kanold Łastawiecka Barbara - historia teatru - 1966/70/73
Karczewska Nina - pedagog śpiewu - 1980-1995
Kaszuba Irena - pedagog tańca - 1996-2001
Kaszuba Irena - taniec klasyczny -
Kempińska Alicja - psychologia,socjologia ,organizacja pracy - 1987-1990
Kijewski Andrzej - emisja - przed 86
Kłosowska Wanda - akompaniator - 1988 -1991
Kolak Dorota - ruch sceniczny zadania aktorskie - 1991-1992 1998-2000
Konopiński Maciej - zadania aktorskie -
Konopko Maria - pedagog fortepianu -
Kopciuszewski Adam - Wiersz,proza -
Kornacki Jakub - wiersz -
Korwin Maciej - dyrektor - -2013
Kosecki Andzrej - śpiew - 1993-1998
Koska Beata - śpiew -
Kosmalski Zbigniew - akompaniator -
Kostrzewicki K - -
Kowalkowska Iwona - pedagog śpiewu - 1996-1998
Kozieniec Sławomira - zadania aktorskie - 1988-1991
Kozikowska Longina - pedagog śpiewu -
Kożuszek Julita - gra aktorska asystent ? - 1992-1993
Kramski Zdzisław - akompaniator - -1993
Krassowski Janusz - solfeż -
Krawiecki Artur - operator sprzętu auddiowizualnego i akustycznego - 1990-1990
Kreczmar J - gra aktorska -
Królikowski Stanisław - praca z mikrofonem - 1968 - 1987-1989
Królówna Wiesława - utanecznienie -
Krzyński Mieczysław - solfeż ,historia muzyki -
Książkowska Julita - akompaniator - 1995 -2011
Kuchcińska Janina - wychowawca internatu - 1986-1987
Kuczyński Czesław - dyrektor PPSZW-A - 1986-1991
Kuleszanka Ermow Zofia - utanecznienie -
Kurylak -Gołąb Roksana - kształcenie słuchu ,historia muzyki -
Kuszewski Jarosław - Gra aktorska -
Kwaskowski Zdzisław - gra aktorska -
LasotaTeresa - wiersz -
Legieć- Matusik Alicja - pedagog śpiewu -
Leszczyński Czesław Andrzej - historia sztuki ,antropologia - 1992-2006 2011
Lewandowska karolina - akompaniator - 2007-2007
Lewicka Barbara - pedagog śpiewu - 2011-
Lewkowicz Irena - akompaniator - 1987-1988
Lewkowicz Krzysztof - akompaniator -
Lewkowicz Zofia - sekretariat - 1979-
Lignanowski Henryk - nauki społeczne -
Lipnicka Alina - proza - 1987-
Łada Ryszard - akompaniator - 1986-1987
Łapiński Jerzy - zadania aktorskie -
Łastawiecki Kazimierz - Gra aktorska,dykcja -
Łastawiecki T ? dykcja,gra aktorska -
Łoś Jolanta - pedagog śpiewu - 1997-2011
Maciejowska Anna - J.Niemiecki - 1994-1997
Mańkowski Mariusz - akompaniator - 1985-1989
Matuszak Beata - J.Angielski - 1993-1996
Matuszewski Krzysztof - zadania aktorskie - 1988--1989
Mayberry Enid - J.Angielski - 1996-1997
Mickiewiczówna Halina - śpiew - 1966-1969 1991
Minkiewicz Ryszard - śpiew - 1992-1996
Mołoń Helena - śpiew -
Mordzewska Urszula - proza,reż,warsztat - 1976-1990
Moskaluk Ryszard - dykcja,zadania aktorskie - 1966-70/73
Mrozińska Elżbieta - zadania aktorskie -
Muszyński Józef - śpiew - 1966-
Nanowski Andrzej - śpiew -
Nehrebecki Krystian - zad.aktorskie -Asystent - 1996-1997
Niewiarowicz Anna - historia teatru -
Obniska Wanda - historia muzyki -
Oleksiak Piotr - zespół wokalny - 1998-1999
Olszewska Irena - rytmika - 1978 1982-1990
Orzewchowski Adam - - 1995-1996
Oszurko Jan - BHP - 1989-1990
Paluchowska Zofia - śpiew - 1982-1989
Pankiewicz K - historia sztuki ,kostiumologia -
Panowicz Leszek - utanecznienie -
Parnell Feliks - utanecznienie -
Partyka Jerzy - akompaniator - 1980-1991
Piotrowski Marek - Technika mikrofonowa - 1991-1996
Popiokiewicz Zofia - fortepian -
Porzyńska Bożena - śpiew - 1986-1991
Pożakowska Jadwiga - scenograf ,charakteryzacja,kostiumologia - 1966/70/73
Prochownik Alicja - elementarne zad akt asystent - 1996-1997
Procner Jerzy - historia muzyki - 1968-1969
Prokopczuk Jarosław - akompaniator - 2007-2009
Prusek Gizela - śpiew - 1984 -1987
Puzilewicz Jerzy - pantomima -
Ronczewski Jerzy i Ryszard gra aktorska,warsztat -
Roszczyk Joanna - akompaniator - 1999-2006
Rozen Henryk - dyrektor - 1994-1996
Różanek B - szermierka -
Ryś Małgorzata - język angielski - 2002-2003
Sandurska Teresa - śpiew -
Sanejko Barbara - śpiew - 1982 -1990
Saulski Daniel - śpiew - 1985-1986
Sawczyn Stanisław - gimnastyka sportowa - 1994-1999
Sawicki W - judo -
Semeńczuk Joanna - taniec współczesny -
Sidorowicz Jerzy - taniec modern jaaz - 1983-1989
Skoczylas Małgorzata - wiersz - 1996-1998
Smagacki Bogdan - pedagog śpiewu -
Sobczak Łucja - charakteryzacja - 1980-2001
Staniewski Florian - gra aktorska,warsztat,wiersz -
Stańczyk Margot - - 1994-1996
Stasierowski Krzysztof - szermierka -
Stelmach Józef pedagog śpiewu - 1986-1987-
Stronias -Milczarek Dorota - akompaniator,chórmistrz - 1987-1991
Suchoples Wiesław - akompaniator gra na fort. -
Suska Wioletta - taniec współczesny - 1990-1992
Szalawski Andrzej - zadania aktorskie -
Szczecińska Ewa - Gra aktorska -
Szerszeń Urszula - pedagog śpiewu - 1987-1998
Szletyński Henryk - Konsultacje -
Szudarska Małgorzata - wiersz, gra aktorska - 1988-1998
Szudarska Małgorzata - wiersz ,dykcja -
Szulczewski Henryk (Zygmunt) nauki społeczne -
Szweda Katarzyna - akompaniator - 2007-2007
Szyc Bernard - taniec harakterystyczny ,opiekun praktyk scenicznych - 1992-
Szydłowska Agnieszka - zespół wokalny - 2003-2007
Szymaniak Dariusz - zadania aktorskie(sceny Klasyczne) - 2002-2006
Szymańska Barbara - fortepian -
Szymborska-Ziółkowska Renata - wybr .zag.z hist.teatru i dramatu - 1986-1987
Śliwa Przemysław - choreograf -
Śweiderski Maciej - obrona cywilna - 1986-1989
Świerzcz Teresa - kształcenie słuchu ,zasady muzyki -
Talarczyk małgorzata Roman zadania aktorski - 1983-1986
Talarczyk małgorzata Małgoprzta zadania aktorski,wiersz -
Termen Marzena - akompaniator -
Thomas L - emisja zbiorowa -
Toczyska Bogna - dykcja - 1976 - 2003
Tomaszewski Jan - praca z mikrofonem,interpretacja piosenki - 1983-1984
Toporowska Krystyna - akompaniator -
Trzcińska Maria - śpiew - 1992-1993
Tuczyńska Kamila - antropologia,historia sztuki - 2002-2011
Tylewska Janina - pedagog śpiewu -
Tymczuk Andrzej - pedagog spiewu - 1984-1990
Tyrański Jarosław - zadania aktorskie - 1991-1994 1999-2002
Tyszka Marzenna - ksiegowa - 1999-2004
Udymowska Alina - dyrektor,pedagog fortepianu ,nauka o muzyce,style - 1966-1988
Urbanowska Anna Maria - wiersz ,zadania aktorskie -
Walden Jerzy - Gra aktorska -
Wernio Julia - proza ,sceny współczesne,s.klasyczne - 1996-2001
Wester Jacek - step ,dykcja -
Wiąckiewicz Teresa - kasjer - 1992-2002
Wierzba Leon - szermierka sportowa - 1966-70/73
Wierzbicki Ryszard - propedeutyka nauk społecznych( szkol. Ideologiczne) -
Winiarska Halina - wiersz,proza,gra aktorska - 1966 - 70/73
Wojciechowski Krzysztof - akompaniator - 2010-
Wojda Krystyna - kasjer - 1986-1991
Wojtaszczyk Urszula - śpiew - 1986-1991
Wolf Grzegorz - gra aktorska -
Wolna Krystyna - szermierka sportowa -
Wołczecka Anna - akompaniator - 1989-2005
Woynowska -Bendykowska Agata - rytmika -
Wójcick Maciej - śpiew - 1987-1989
Wróblewska W - aktorskie etiudy muzyczne -
Zaklukiewicz Kuba Kazimierz - gra aktorska - 1980-1987
Ząbkowska Małgorzata - gra aktorska - 1986-1988
Zborowska Bożena - śpiew - 1986-1986
Zdunkiewicz Katarzyna - kasjer - 1986-1986
Ziekau Witold - -
Zielińska Maria - śpiew -
Zimna Olędzka Danuta - śpiew - przed 86
Ziółkowski Ryszard - dyrektor ,akompaniator, pedagog fortepianui historii muzyki - 1979-2011
Zuliani Donata - śpiew - 2011-
Zygadło Bożena - - 1994-1999
Zygadło Bożena - gimnastyka sportowa - 1994- 1999
Żabka Krzusztof - zadania aktorskie - 2009-2011 ?
Żarnecki Mariusz - Zadania aktorskie - 1992-1993