Informacje

Szanowni kandydaci

W związku z epidemią koronowirusa II Etap Egzaminów do Studium Wokalno –Aktorskiego odbywać się będzie w szczególnych warunkach sanitarnych dnia 1.07 (środa). W związku z tym bardzo prosimy o zastosowanie się do poniższych wytycznych.

  • • proszę przyjść do Teatru Muzycznego – wejście służbowe (na wyznaczoną godzinę którą otrzymacie w na swój adres mailowy)
  • • należy stosować się do poleceń osób obsługujących egzamin
  • • należy mieć ze sobą maseczkę - po korytarzach teatru poruszamy się w maseczce założonej na usta i nos

Kolejność egzaminów

  • • kształcenie słuchu
  • • dykcja
  • • śpiew
  • • egzamin ruchowy

Na egzamin ze śpiewu należy mieć przygotowane podkłady najlepiej na dwóch różnych nośnikach (w razie czego)

  • • przed egzaminem ruchowym należy rozgrzać się we własnym zakresie
  • • proszę przygotować strój ćwiczebny żeby sprawnie się przebrać przed egzaminem ruchowym


Osoby, które przeszły wszystkie egzaminy proszone są o opuszczenie Teatru!

O wynikach egzaminu zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie.

Osoby, które zaliczą pierwszy dzień egzaminów zapraszamy następnego dnia na egzamin aktorski o wyznaczonej godzinie, godzinę podamy w późniejszym terminie.



Lista kandydatów przyjętych na II Etap Egzaminów Wstępnych do PPSWA w Gdyni

  • 1. Paulina Łaga
  • 2. Monika Ziarko
  • 3. Anna Śmiałek
  • 4. Paulina Lubowiecka
  • 5. Joanna Kirszenstein
  • 6. Grażyna Treder
  • 7. Maja Kowalska
  • 8. Iga Szubelak
  • 9. Aleksander Hairulin
  • 10. Paula Brzóska
  • 11. Andżelika Witusińska
  • 12. Julia Dmochowska
  • 13. Stefan Andruszko
  • 14. Agata Szagżdowicz
  • 15. Agnieszka Karatkiewicz
  • 16. Maja Gniadek
  • 17. Wiktoria Patok
  • 18. Olga Hołubowicz
  • 19. Marta Wieczorkiewicz
  • 20. Maria Wasak
  • 21. Nikola Piechota
  • 22. Alan Hubert Królasik
  • 23. Lea Podlipny
  • 24. Julia Stężewska
  • 25. Nina Potapowicz
  • 26. Kamila Magdalena Langowska
  • 27. Aniela Turkot
  • 28. Dominika Otczyk
  • 29. Alicja Warzoszczak
  • 30. Aleksandra Radzioch
  • 31. Tomasz Dziak
  • 32. Aleksandra Rowicka
  • 33. Wiktoria Zaleska
  • 34. Marta Tchórzewska
  • 35. Maria Majewska
  • 36. Szymon Reszka
  • 37. Karolina Ziętak
  • 38. Anna Maria Jaracz
  • 39. Julia Paulina Olejarczyk
  • 40. Beata Pakulska
  • 41. Natalia Podyma
  • 42. Aleksandra Domian
  • 43. Mateusz Misztal
  • 44. Piotr Bańkowski
  • 45. Natalia Marynika Majos
  • 46. Bartłomiej Kardyś
  • 47. Klaudia Polkowska
  • 48. Cecylia Sobczak
  • 49. Cecylia Wyroba
  • 50. Maria Westfal
  • 51. Karolina Aleksandra Ochap
  • 52. Marta Schmidt
  • 53. Łukasz Bojaczuk
  • 54. Aleksandra Bożyk
  • 55. Julia Gajda
  • 56. Kinga Jancza

Informujemy że egzaminy są bezpłatne ale bardzo prosimy o darowiznę na rzecz szkoły (sugerowana suma 50 zł)
na konto 61 1010 1140 0120 9013 9134 0000